FİLMGÖSTERİ
KİTAPMÜZİK

Sayı: 12

ARA

X E-Kart Gönder

Giriş yap
Kullanıcı adı:
Şifre:
Eğer kayıt yaptırmamışsan, aşağıdaki düğmeyi tıkla.

Mobidik okul temsilcileri katılım şartları

Mobidik için çalışmaya hazır mısın?
Genç kaşifler iş başına! Okulunda dergin Mobidik adına çalışmak, önemli projelere imza atmak ve “Mobidik Okul temsilcisi” olmanın avantajlarından yararlanmak istemez misin? Genç Kaşiflerin dergisi Türkiye’ de bir ilki gerçekleştiriyor ve öğrenmeye meraklı, çevresine duyarlı olan seni okulunda da yalnız bırakmıyor. Her okuldan sadece 1 temsilcinin seçileceği bu çok avantajlı, eğlenceli ve faydalı aktivitede yer almak istiyorsan acele et! Ekim ayının ilk temsilcileri 26 Eylül 2003 Cuma gününe kadar seçiliyor. Gerekli bilgileri aşağıda bulabilirsin.

MOBİDİK OKUL TEMSİLCİSİ OLMA KOŞULLARI

1)Dergiye abone olmuş olmak. (Dergiye abone olunduğu andan itibaren “okul temsilcisi adayı” olma şansına sahip olunur. Aksi takdirde “Mobidik Okul Temsilciliği katılım formu” değerlendirmeye alınmaz. Abone olmak için www.atlasmobidik.com adresine uğraman yeterli)
2)“Mobidik Okul temsilcisi” katılım formunu doğru ve gerektiği gibi doldurmak ve dergiye göndermek (Bu forma buradan ulaşabilirsin.)
3)10-16 yaşları arasında olmak.
4)Abone olunduktan sonra “Mobidik Okul Temsilcisi” katılım formu nu dolduran herkes değerlendirmeye ve gerekirse telefonla mülakata alınacaktır.
5)Her okuldan 1 okul temsilcisi ve 2 okul temsilcisi yardımcısı seçilir. Tercihine göre seçilen okul temsilcisi kendine dergiye abone olmuş diğer arkadaşlarından bir kurul oluşturma hakkına sahiptir. Okul temsilcisi kuracağı bu kurulu ve kurul olarak yaptığı çalışmaları Mobidik Dergisine raporlamalıdır.

MOBİDİK OKUL TEMSİLCİLERİNİN GÖREVLERİ

1)Faaliyetlerden ilk haber alanlar olarak okuldaki arkadaşlarını bu etkinliklerden haberdar etmek.
2)Mobidik dergisi tarafından dağıtılacak bilgilendirici afiş, broşür, form gibi dokümanların okulda etkin olarak ve zamanında dağıtımından sorumlu olmak.
3)Her ay belirlenecek bir tarihte Mobidik Dergisine temsilci olarak yapılan çalışmaları raporlamak.
4)Okullardaki etkinliklerden dergiyi zamanında haberdar etmek.
5)Yapılacak etkinliklerde okulunda beklenen gerekli organizasyonu gerçekleştirmek.
6)Bulunduğu okulda dergiyi arkadaşlarına doğru tanıtmak,aboneliğe teşvik etmek ve okuyucu sayısını arttırmak.
7)Derginin etkinliklerine önerilerde bulunmak.

MOBİDİK OKUL TEMSİLCİLERİNİ BEKLEYEN ÖDÜLLER

1)Çeşitli mekan ve durumlarda indirim ve kolaylık sağlayacak “Okul Temsilcisi Kimlik Kartı”. Bu kart aynı zamanda derginin binasında da kullanılabilecek.
2)“Mobidik Okul Temsilcisi” sertifikası
3)Mobidik okul temsilcilerine özel e-mail adresi
4)Yapılacak etkinliklerden, gezilerden, eğlence ve kutlamalardan ilk “Okul temsilcileri” haberdar edilecektir.
5)Seçilen okul temsilcilerinden en başarılı olanları zaman zaman çeşitli ödüllerle ödüllendirilecektir. (Plaketler, çeşitli hediyeler vs....)
6)Mobidik internet sayfasında “Mobidik Okul temsilcileri” kategorisi altındaki bölümde temsilcilere ulaşma imkanı sağlamak. Bu kategori altında açılacak sayfada temsilcileri ayrıntılı olarak tanıtmak.
( e-maili, okulu, özgeçmişi, fotoğrafı ve diğer bilgileri)
7)Her ay seçilen Okul Temsilcilerini dergide tanıtmak.
8)Okul Temsilcisi olarak dergiye rahatça girebilme, çalışanlarıyla tanışabilme, dergiye yazı yollayabilme hakkı.Görüşünü Bildir

Not Ver

Arkadaşına gönder
©
Bu site, Doğan Burda Rizzoli Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.