FİLMGÖSTERİ
KİTAPMÜZİK

Sayı: 12

ARA

X E-Kart Gönder

Giriş yap
Kullanıcı adı:
Şifre:
Eğer kayıt yaptırmamışsan, aşağıdaki düğmeyi tıkla.

Okullar Arası Kültür ve Sanat Şenliği

"Yeşeren, Büyüyen, Süren , Kültür ve Uygarlık III" projesi kapsamında bu yıl 5-12 Mayıs 2003 tarihleri arasında "Renklerin İstanbul'u" etkinliği Yıldız Sarayı Müzesi'nde gerçekleştirilecek.

5 Mayıs 2003 tarihinde saat:11.00 itibariyle Yıldız Sarayı'nda yapılacak açılış töreni okulların öğrencilerinden oluşan 160 kişilik karma koro ile başlayacak. Etkinlikte, plastik sanatlar alanında İstanbul temalı resim, heykel ve enstelasyon çalışmaları sergilenirken, müzik, dans ve drama sunumları da yer alacak. Bu sunumları 6, 7 ve 8 Mayıs 2003 tarihlerinde devam edecek.
Aynı etkinlik Kültür Bakanlığı'nın daveti ile Müzeler Haftası kapsamında 18 Mayıs 2003 tarihinde Kültür Bakanı Erkan Mumcu tarafından açılışı yapılacaktır. Sergi 5 Haziran 2003 tarihine kadar devam edecek.

"Yeşeren , Büyüyen, Süren, Kültür ve Uygarlık IV" kapsamında 28 Mayıs- 15 Haziran 2003 tarihleri arasında benzer alanlarda bu kez, çocuk, makine ve teknoloji ilişkisini irdeleyen "Düş Araçları" etkinliği Rahmi M. Koç Müzesi'nde gerçekleşecek.Görüşünü Bildir

Not Ver

Arkadaşına gönder
©
Bu site, Doğan Burda Rizzoli Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.