FİLMGÖSTERİ
KİTAPMÜZİK

Sayı: 12

ARA

X E-Kart Gönder

Giriş yap
Kullanıcı adı:
Şifre:
Eğer kayıt yaptırmamışsan, aşağıdaki düğmeyi tıkla.

Define Gezegeni

Montressor gezegeninde yaşayan 15 yaşındaki Jim Hawkins, evrende kendi yerini arayan babasız bir gençtir. Otel sahibi annesine yardım ederken, vakit buldukça da güneş sörfüyle gökyüzünde dolaşır.Tek düze giden yaşamı, bir uzay kruvazörünün otel yakınlarına düşmesiyle değişmeye başlar.

Define Gezegeni
Göster
Kendisine yapılan macera çağrısına olumlu cevap veren Jim, Hazine Gezegeni'ne ulaşmak üzere, görkemli bir uzay kalyonunda kabin görevlisi olarak galaksiler arası bir yolculuğa çıkar. Jim'in gemideki en iyi arkadaşı, geminin yarı insan- yarı makine bir cyborg olan aşçısı John Silver olur. John'un rehberliğinde iyi bir uzaylı olmanın inceliklerini öğrenen Jim'in macera dolu yolculuğu sırasında süpernovalara, kara deliklere ve şiddetli uzay fırtınalarına karşı mücadele vermesi gerekir. Ama onu bekleyen asıl büyük tehlike başkadır. Yakın dostu bildiği Silver, gerçekte isyan girişimi başlatmayı planlayan bir korsandır. Bu ihanet karşısında derinden incinen Jim, geçirdiği dönüşümle olgunlaşıp isyancılarla başetmenin yollarını ararken, gerçek definenin kendi benliğinde olduğunu keşfeder.

Doküman Linki: Define GezegeniGörüşünü Bildir

Not Ver

Arkadaşına gönder

©
Bu site, Doğan Burda Rizzoli Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.